parni valjak
Šta se dešava sa Tajrikom Džonsom? Snimak utvrdio da nema povredu!
Situacija nije dobra
Košarkaši Partizana u petak gostuju Žalgirisu u Kaunasu u okviru 17. kola Evrolige.
Na toj utakmici neće igrati Tajrik Džons koji se požalio na povredu.
On je u prvom poluvremenu duela protiv Virtusa otišao u svlačionicu, ali se na terenu našao na startu treće deonice.
Ipak, nije sa njemu dugo zadržao i meč je završio bez poena, a nakon utakmice Mirko Ocokoljić je izjavio kako centar neće moći da ide u Kaunas.
Džons je u četvrtak odradio pregled, a kako prenosi "Mozzart sport" na snimanju nije pronađena povreda mišića.
Tajrik se požalio na bol u potkolenici, a urađen mu je snimak kompletnih nogu i nije pronađen nikakav problem.
Ipak, iz predostrožnosti zbog bola koji oseća, odlučeno je da Džons ne putuje u Litvaniju gde ekipa igra u petak protiv Žalgirisa.
Podsetimo da je Tajrik Džons već propuštao utakmice zbog bolova, naime svega nekoliko sati pred susret protiv Asvela u Vilerbanu se požalio na bolove zbog kojih nije igrao na toj utakmici.
Bonus video:
(Espreso/Mozzart sport/B.Brezovac/Preneo: A.K.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!





